Naprawa lodówek

Współcześnie każde gospodarstwo domowe posiada w swoim wyposażeniu kuchennym lodówkę. Główną funkcją tego urządzenia jest przechowywanie żywności w warunkach obniżonej temperatury, gwarantującej przedłużenie jej zdatności do spożycia.

Aby lodówka służyła nam przez długie lata, należy ją użytkować w ściśle określony przez producenta sposób. W przeciwnym razie może dojść do pojawienia się usterki lub większej awarii, które często prowadzą do nieodwracalnego uszkodzenia sprzętu.

Jednym z najczęstszych problemów związanych z funkcjonowaniem lodówek jest zbieranie się wody na dolnej półce oraz wydobywanie się z jej wnętrza nieświeżego zapachu.

Kiedy wezwać serwis?

W przypadku zauważenia powyższych problemów, w pierwszej kolejności należy upewnić się, że lodówka jest podłączona do prądu, a temperatura w jej wnętrzu jest prawidłowo ustawiona. Jeśli mimo to usterka nadal występuje, należy niezwłocznie zgłosić awarię w serwisie.

Nasza firma od lat specjalizuje się w naprawach sprzętu AGD, w tym lodówek każdego typu. Nasi wykwalifikowani pracownicy po przybyciu na miejsce szybko zdiagnozują problem, a następnie profesjonalnie wykonają naprawę sprzętu.

naprawa lodówek sanok
Scroll to Top